Fanoušci

Lidé, sledující profil a alba autora neffy

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(angidark)
Angelka Dark-Simenia, ...
(ashlley)
(averan)
Ňuf! Vítám vás ;)

Fotím vážně všechno možné, od svého okolí, až po své miláčky :D A fotím jen mobilem, tomu taky odpovídá kvalita O:) První fotky nasázeny bez ladu a skladu, příště už budu poctivější a budu sem dávat jen ty povedenější ;)
soukromá alba ze studijních let¨
- spolužáci si mohou o heslo napsat na fb, insta, email
(chvosticky)
Ahojte :o)

Tak tadyhle uvidíte něco málo z života dvou Chvostích sestřiček (jen tak mimochodem, jeden Chvost je mladý a velice nadějný fotograf). A na co se tu můžete těšit? Fotky z různých akciček, PentaAkciček, výletů a našich lásek koníků.
(darkwolfylethal)
Budu ráda za vaše vzkazy...
Je mi 18 let, pocházím z Opavy....Momentálně studuji oděvní průmyslovku v Ostravě.Mezi mé koníčky patří sporty,hudba... a to na čem mi záleží ze všeho nejvíc??To jsou samozřejmě mí přátelé.
JSEM hodně náladová,...a někdy říkám věc,i které mě potom mrzí...jinak se semnou dá vyjít docela v klidku-jsem takový malý flegmoš...MR-DAT :O))))
(dott)
Zdravím lidičky. Jen pojďte dál a prohlídněte si mou tvorbu. Jsem začátečník, ale svůj foťaček už bych z ruky nedala :o) Focení je pro mě tím nejlepším relaxem a fotím vždy a všude :o) Tak jen se pojďte podívat.... Eileen:)
(enkelinkiskanka)
(ianek)
Skoro všechno, co člověk v životě koná, je vlastně marné úsilí zastavit čas, vyrýt stopu a zanechat znamení v paměti světa, který tak snadno a rychle zapomíná.

A právě proto jsem si pořídil ten pekelný stroj na zachycení vzpomínek. Fotky pořizuju fotoaparátem Olympus MJU 1010 ("milášek"). :o)

PS: Já vím, ta růžová je děsná, ale nemohl jsem si pomoct :D

Můžete zanechat vzkaz, určitě se neurazím:o)
(kassisek)
Ahojte. :-)

Jsem ráda, že jste zavítali zrovna sem. :) Můžete si zde prohlédnout jak fotky z Pentasrazů, tak i soukromých srazů, koláží, atp.. :) Doufám, že se Vám budou líbit.. :)

Při prvním pohledu se může zdát, že je skoro vše zaheslované a nepřístupné, ale není. :) Stačí si jen napsat o heslo. :) ICQ na mě máte všichni. ^^
(kinyan)
Vítejte v mém skromném životním fotoalbu. V tuto dobu čítají tyto stránky přes 450 alb s fotografiemi o hesla si pište. =)
(m-rady)
Fotografie je můj pořádnej kůň, který si užívám hlavně při svých toulkách přírodou a krajinou. Baví mne cvakat zvířátka, semtam si střihnu člověčí obrázky a nějakou tu akci, prostě to, co se mi zalíbí. Pořád se učím novým věcem a občas zaexperimentuju. Snad se vám bude něco líbit. Přeju pěkné podívání.

Výbava:
Nikon D7100
Nikon 16-80mm f/2,8-4,0E AF-S DX ED VR
Nikkor AF-S 70-300/4,5-5,6 G IF-ED VR
Nikon 85mm f/1,8 AF-S G
Nikkor 35 mm f/1,8G AF-S DX
Tokina 11-16mm f/2.8 Aspherical PRO DX
Tamron SP AF 90/2,8 Di Macro 1:1
Samyang MF 8/3,5 Nikon AE - výborná rybička
C-PL VFFoto, filtry Cokin, Metz blesk MB 64 AF-1 digital
Velbon Sherpa 435, batoh Vanguard Kenline 60, batoh Tamrac aero 70 photo backpack, brašna Vanguard Oregon 27. pistolové pouzdro Vanguard UP-RISE II 15Z, ...
taky hračka EIZO S2233WE-BK EcoView
GoPro HERO 5
a hlavně dobrá nálada a chuť mačkat spoušť :-)
(majenkae)
(mtina)
(seshata)

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama